Safety & Security

Compliance

adam.wiercigroch@interia.pl

505 040 077

Dogtrekking 

03 czerwca 2023

czyli nie tylko canicross

Dogtrekking to fizyczna aktywność w towarzystwie czworonożnego przyjaciela. Dla tych, którzy lubią sportową rywalizację i chcą walczyć o jak najwyższe miejsca na mecie, dogtrekking będzie oznaczał ciągły bieg, oczywiście tam, gdzie to będzie możliwe. Dla pozostałych (czyli dla większości amatorów tej formy aktywności) zwykle ważniejszy będzie bezpośredni kontakt z przyrodą, więc trasę zawodów pokonują marszobiegiem, a czasami ograniczają się wyłącznie do spaceru. Ta swoboda w decydowaniu o tym, jak chcemy pokonać określony dystans powoduje, że na uczestnictwo w zawodach dogtrekking decydują się nawet całe rodziny, także te z małymi dziećmi. To sprawia, że ta forma aktywności z psem (lub z pasami) jest bardzo popularna w naszym kraju. Gwarantuje bowiem naprawdę wyśmienitą zabawę dla psa oraz dla jego opiekuna. Do tego trasy takich zawodów są zwykle bardzo ciekawe, malowniczo położone, zawsze w urokliwych miejscowościach turystycznych.

Nie mniej dogtrekking można uprawiać wszędzie i nie trzeba w tym celu jeździć na zawody. Każdą wolną chwilę można spędzić w lesie, w górach, nad morzem czy nawet w parku miejskim.

Dlatego każdego weekendu pakujemy psy do samochodu i jedziemy na wycieczki biegowe. Najczęściej biegamy po leśnych ścieżkach w Ślężańskim Parku Krajobrazowym, ale też często wyjeżdżamy dalej i pokonujemy szlaki w Górach Stołowych czy w Górach Sowich . Wiosną i jesienią zawsze jedziemy nad morze i tam biegamy po piaszczystych plażach Bałtyku. 

Są więc lasy, są góry i jest morze, a to wszystko razem "na cztery łapy". 

 

 

Projekt i wykonanie Wytwórnia Marketingu

Kontakt

Aktualności

Moja pasja - Canicross

Praktyczny Poradnik Prawny

+48 505 040 077​​​​​​​

adam.wiercigroch@interia.pl

Polityka prywatności

O mnie

Safety & Security

Compliance

Kontakt

Przydatne linki

2020 © Safety & Security Compliance