Jestem pasjonatem

prawa i bezpieczeństwa - w pracy oraz

zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej - po pracy.

Jako licencjonowany zawodnik Polskiego Związku Sportowego Psich Zaprzęgów w dyscyplinie Canicross, mogłem aktywnie realizować swoje pasje, poprzez aktywne uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych wyścigach psich zaprzęgów rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Dzięki temu udało mi się połączyć kilka pasji w jedną. Miłość do psów, bieganie i podróże. 

Zbudowałem i kierowałem zespołem wysokiej klasy wewnętrznych audytorów ds. bezpieczeństwa oraz specjalistów bhp, dzięki którym bezpieczeństwo w organizacji stało zawsze na najwyższym poziomie.

Z sukcesami tworzyłem i wdrażałem systemy zarządzania bezpieczeństwem. 

Zarządzałem działem wewnętrznej kontroli planując i wykonując audyty bezpieczeństwa zgodnie z wymogami International Internal Audit (IIA).

Posiadam praktyczną wiedzę w zakresie stosowania przepisów prawa w obszarach bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, zarządzania kryzysowego, zapobiegania stratom i ochrony mienia.

Jestem menadżerem z prawniczym wykształceniem. Przez ponad 20 lat pracując na stanowiskach eksperckich oraz kierowniczych byłem odpowiedzialny za bezpieczeństwo i ochronę w międzynarodowych korporacjach z branży RETAIL.

CERTYFIKATY

SAFETY & SECURITY COMPLIANCE

O MNIE

Safety & Security

Compliance

adam.wiercigroch@interia.pl

505 040 077

Projekt i wykonanie Wytwórnia Marketingu

Kontakt

Aktualności

Moja pasja - Canicross

Praktyczny Poradnik Prawny

+48 505 040 077​​​​​​​

adam.wiercigroch@interia.pl

Polityka prywatności

O mnie

Safety & Security

Compliance

Kontakt

Przydatne linki

2020 © Safety & Security Compliance